Üleskutse toetada välikorvpallikonstruktsiooni paigaldamist

Loomise kuupäev 02.04.2024

Üleskutse toetada kooliõuele välikorvpallikonstruktsiooni paigaldamist

Leisi Kool on käesolevast õppeaastast Liikuma Kutsuvate Koolide https://www.liikumakutsuvkool.ee/link opens on new page võrgustiku liige. Õpilased ja õpetajad on aruteludes jõudnud arvamusele, et välikorvpallikonstruktsiooni olemasolu muudaks liikumisvõimalused sammuke paremuse suunas. Kooli võrkpallimeeskond võitis Manivald Jõgi nimelise võrkpalliturniiri ja võitis 150€, sooviga toetada antud projekti. Kool saab panustada 250€.

Ootame lastevanemate ja piirkonna inimeste  panust toetamaks liikumisvõimaluste avardamist meie avatud kooliõuel. Kõigi toetajate nimed saavad olema kinnitatud konstruktsioonile.

Välikorvpallikonstruktsioon ja selle toomine kohapeale maksab kokku 987€. Paigaldamise teostab kool ja ka siin loodame lastevanemate füüsilisele abile. Vahendite ülelaekumisel, laiendame projekti.

Kutsume üles annetame Leisi Kooli õuele paigaldatava välikorvpallikonstruktsiooni ehitamiseks aprillikuu jooksul teile sobivas summas:

Saaja: Saaremaa Vallavalitsus
Swedbank AS: EE362200221068434358
Makse selgitus: Leisi Kool, projektikood 92024
NB! Leisi Kool ja projektikoodi lisamine väga oluline!

Lugupidamise ja tänuga
Helle Kahm