"Kasvasin kesk kadakaid"

Loomise kuupäev 11.10.2023

Eile toimus Saaremaa Gümnaasiumis etlemiskonkurss "Kasvasin kesk kadakaid".

Autoriteks, kelle tekste esitada, olid Debora Vaarandi, Albert ja Lembit Uustulnd. Konkursil osales 23 õpilast. Leisi Kooli esindasid Karin Labo 4. klassist ja Ignete Vanem 6. klassist, mõlemad tulid tagasi aukirjadega. Esines ka Leisi Kooli vilistlane Morten Kosk. Kõiki kolme juhendab meie õpetaja Krista Neemre.

Juhendaja Krista sõnul oli üsna tasavägine konkurss. Lembit Uustulnd oli ise ka züriiliige. Kommentaarid meie õpilastele olid: "Ignete, Sa esitasid teksti nii, et tundus, nagu oled selle ise kirjutanud- super esitus", Karinile " Ei teadnudki, et luulet saab edastada nii laulvalt". "Morten muidugi on klass omaette- murrak ja esitlus eelviimase esinejana- võimas!" Aitäh osalejatele ja palju, palju õnne!

Viimati muudetud 11.10.2023.