Uudised

NATO üksuste korraldatud õppepäev Kuressaares 07. märts Silvar Mehik

22. veebruaril  oli Leisi Kooli 5. - 8. klassi õpilastel võimalus osaleda NATO üksuste korraldatud õppepäeval Kuressaares.


Oli mitu töötuba ning võimalus astuda sisse Chinook kopterisse. Väga täpne ja organiseeritud korraldus, põhjalikud selgitused. Meie õpilasi kiideti korrektse käitumise eest. Ja nagu üks meie õpilastest ütles, et oli võimalus õppida korrektset inglise keelt. Aitäh korraldajatele ja meie õpilastele osalemast!

Oli mitu töötuba ning võimalus astuda sisse Chinook kopterisse. Väga täpne ja organiseeritud korraldus, põhjalikud selgitused. Meie õpilasi kiideti korrektse käitumise eest. Ja nagu üks meie õpilastest ütles, et oli võimalus õppida korrektset inglise keelt. Aitäh korraldajatele ja meie õpilastele osalemast!