Liikumisrõõmu mõõduvõtt 8.-14. aprillil

Loomise kuupäev 08.04.2024

Korraldaja: Kuressaare Hariduse Kool

Traditsioonilisest koolidevahelisest mõõduvõtust võtab osa 15 kooli!

Sammude sisestamise VORMlink opens on new page

Ei ole uudis, et liikumine toetab nii vaimset tervist kui ka üldist elukvaliteeti ja enesehinnangut, ennetab meeleoluhäireid, leevendab ärevust ja aitab stressiga toime tulla. Liikumisega kaasneb suurem heaolu- ja õnnetunne ehk et kui see nüüd kõik lühidalt kokku võtta - selgitame liikumise mõõduvõtuga välja Saare maakonna kõige rõõmsama kooli!

Aktiivne tuleb olla 8.04 - 14.04 liikudes jalgsi või joostes, sest sel aastal kogume samme.

Mõõduvõtt arvestab samme, mis peavad olema salvestatud (näiteks pilt nutikellast või äpist Pacerlink opens on new page).

Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kõikide koolide õpilased, õpetajad ja personal, aga ka taas lapsevanemad!!!

Oma liikumise arvestamiseks täida VORMlink opens on new page (Google Forms keskkond, vormi võib siseneda ka pereliikme või sõbra konto alt, sest see pole edastatavate andmetega seotud).

Lubatud on lisada andmeid ühekaupa või terve nädala info korraga, aga viimaseid vastuseid saab esitada kuni 15.04 kell 10:00. Loevad vaid 8.04 - 12.04 kogutud sammud!

Ole kindel, et edastatud info on korrektne, selgelt loetav ja sinu enda andmed.

Jälgi üritustlink opens on new page Facebookist, sealt saad jooksvalt teada võistluse seisu ja vajadusel ammutada motivatsiooni.

Vaata ka kihutuskõnesid - Kaur Kivistiklink opens on new pageperekond Tuisklink opens on new page.

NB! Kõigi erisuste puhul võta ühendust korraldajatega (arti.allmagi@hariduse.edu.eelink opens on new page või merlin.helm@hariduse.edu.eelink opens on new page) ja leiame koos lahenduse, et sinu liikumisi arvestada saaks.

Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!

Viimati muudetud 08.04.2024.