Kaunis kevadhommik Leisi koolis

Loomise kuupäev 21.04.2023

20. aprillikuu hommik algas Leisi koolis huvitavalt, omapäraselt. Meile saabus külla kirjanik Andrus Kivirähk. Tema teosed on populaarsust kogunud nii väiksemate kui ka suuremate raamatusõprade hulgas.

Alati leiab jutustusest, etendusest midagi põnevat, mis kõiki kõnetab . Tema kirjutatu „elab”, loob lugeja silmade ette filmi, mille osatäitja tahab igaüks olla. Olgu selleks tegelaseks siis tolmuingel, isa sokk või hoopis Voldemar. Saime näha ja kuulata kirjanikku ennast. Kuulata tema kirjanikutee sünnist ja teoste kirjutamise inspiratsioonist. Tema lihtsus, siirus ja avatus tekitas mõnusa, koduse tunde. Koolipere sai esitada küsimusi kirjanikule , vaadata filmi „Kaka ja kevad” .

Viimase kuu jooksul said õpilased kirjutada lühilugusid ja luuletusi teemal „ Sõprus”. Selgusid ka ilusamate käekirjade autorid. Kogu autasustamise ja kätlemise võttis enda kanda kirjanik Andrus Kivirähk. Usun, et tugev käepigistus ja head sõnad jäävad võitjatele kauaks meelde. Oli meeldiv, et saime jäädvustada kohtumise ka fotode näol.

Tänud ; Helle, Silvar, Pille, Riina, Anne, Inna, Sirje , Aimi, Yana, Maile , Tiiu.

Oli hariv, lihtne, huvitav ja rõõmurohke hommik!

Aitäh kirjanikuhärrale tulemast ja meie toredale kooliperele olemast!

Viimati muudetud 21.04.2023.