Ettelugemispäev

Loomise kuupäev 07.11.2022

II klassi lapsed käisid Leisi kooli raamatukogus ettelugemispäeval.

Tädi Tiiu oli lastele välja valinud uuemat lugemisvara ning luges seda muhedalt neile ette. Sel korral kuulasime katkendeid järgmistest lasteraamatutest: K. Hinrikus „Vennalikud lood”, K. Look „Piia Präänik ja sõnasööbik”, L. Sein & U. Saar „Mona isepäine isa” ja T. Kitsik „Emil, Sass ja kivimutukad”. Veel tutvustas tädi Tiiu lastele I. Tomuski raamatut „Julius, mida sina suvel tegid?”. Lisaks eesti lastekirjandusele soovitas ta õpilastel lugeda uue välimuse saanud O. Sekora kordustrükki „Sipelgad ei alistu”. Lastele meeldis väga kuulata neid vahvaid lugusid ning nii mõnigi muheles mõnusalt kuuldu üle. Samal ajal valmisid toredad joonistused, mille noored kunstnikud jätsid raamatukogu seinu kaunistama.

II klassi lapsed tänavad tädi Tiiut ning soovivad kõigile huvilistele head lugemisaastat!

Viimati muudetud 07.11.2022.