Eesti Vabariigi 106. aastapäevale pühendatud kontsert-aktus

Loomise kuupäev 24.02.2024

23. veebruaril toimus Leisi Koolis Eesti Vabariigi 106. aastapäevale pühendatud kontsert-aktus. Isamaalise kõne pidas Saaremaa valla volikogu liige kolonel-leitnant Kristjan Moora. Toimus õpilaste tunnustamine I poolaasta õppetöö tulemuste põhjal. Kooli ees käis 54 õpilast hea ja väga hea õppetöö eest, 9 väga tublit raamatulugejat, 3 etlemiskonkursil osalenud õpilast, 17 täheturniiril ja 10 mälumängus esikolmikusse jõudnud õpilast ning 7 spordiennustusvõistlusel osalejat. Seega 100 erinevat ära märkimist, kooli ees käimist ja direktori käepigistust ning väikest magusat meenet. Lisaks tänas Leisi Kool Aasar Muuli , kes tõi meile jõuluks kuusepuud, Ingeli Stahl-Sülda pabermaterjalidega varustamise eest ning Elve Rozenkroni, kes aastaid korraldas õpilastele kodutütarde ja noorkotkaste laagreid.

Ilusat Eesi Vabariigi aastapäeva!

Viimati muudetud 24.02.2024.