5. õppeperioodi sündmused

2. mai – VÕRKPALLIVÕISTLUSED, 5. - 6. kl poisid

3. mai – VÕRKPALLIVÕISTLUSED Hiiumaal, 5. - 6. kl poisid

4. mai – algklassid Estonia teatris

7. mai – Maakonna meistrivõistlused ujumises Kuressaare Nooruse koolis, 1. - 4. kl

8. mai – 13.00 kohtumine TIIU AROGA raamatukogus

9. mai – JOOKSUKROSS Kärlal

Aitäh annetajatele!

Sisestatud KreteGraf poolt N, 02.05.2024 - 13:51

Suur-suur tänu ja kummardus lahketele annetajatele.

Üleskutsega, toetada välikorvpallikonstruktsiooni rajamist, kogunes toetust kokku 1000 €.

Info palliplatsi avamise ja vahendite täpse kasutamise kohta jagame kuu jooksul.

Lugupidamise ja tänuga
Leisi Kooli nimel
direktor Helle Kahm

Ilmar Torni nimeline kunstikonkurss

Sisestatud Silvar Mehik poolt L, 20.04.2024 - 08:24

Leisi Kooli õpilased osalesid Ilmar Torni nimelisel kunstikonkursil. Tänud 4. klassi õpilastele Greete Härmale, Luisa Tänavale ja Kennar Lõhmusele, juhendaja Pille Vatsfeldtile ning korraldajatele. Näitus konkursi töödest jääb Saaremaa Keskraamatukokku teisel korrusel vaatamiseks üles 20. maini.

Kesk-Saaremaa Viisivakk 2024

Sisestatud Silvar Mehik poolt K, 17.04.2024 - 08:15

Leisi kooli õpilased ja lasteaialapsed osalesid 17.aprillil Astes toimunud lauluvõistlusel Kesk-Saaremaa Viisivakk.

Eelia-Marleen Kaasik pälvis eripreemia, Jakob Kallas ja Heiko Swann pääsesid edasi järgmisele võistlusele ning tublilt esines ka Georg Toompuu.

Naksitrallide rühma 3-4 aastaste laululastest Liisbet Kanemägi pääses edasi Kevadüminale, Naksitrallide rühma 5-7 aastaste laululastest Lola Püüa sai eripreemia ja Kristell Humal pääses edasi Kevadüminale. Lotte rühma 5-7 aastaste laululastest Liivi Swann sai eripreemia

Esmaabikoolitus

Sisestatud Silvar Mehik poolt L, 13.04.2024 - 08:11

Reedel, 12. aprillil õppisid Leisi Kooli lasteaialapsed ja algklassiõpilased esmaabi andmist. Koolitajaks oli Liis Hulkko Punasest Ristist. Lapsed olid väga-väga tublid!

Asu jälgima