Leisi Kool
SAARE MAAKONNA 5.-9.KLASSIDE KOOLINOORTE MV UJUMISES JA LEISI UJULA 2021-2022 HOOAJA LÕPUVÕISTLUSED UJUMISES 1.-4.KLASSILE
14.aprillil toimusid Leisi Kooli ujulas kahed võistlused Saare Maakonna 5.-9.klasside koolinoorte MV ujumises ja Leisi Kooli ujula 2021-2022 hooaja lõpuvõislus 1.-4.klassidele, millest osa võtsid Huvikool Inspira, Luce Kool ja Leisi Kool. Meie ujulas ei ole enne korraga nii palju lapsi olnud kui sellel päeval. 😃
Võisteldi: 5.-9.klass 50m vaba- ja seliliujumises ja 1.-4.klass 25m vaba- ja seliliujumises, nii neidude kui noormeeste arvestuses.
5.-6.klass tüdrukud ja poisid 50m vabalt:
🧍‍♀️🥈II koht Amelia-Lisete Kanemägi (5.kl) ajaga 43,38.
4.koht Emili Pilv (5.kl) ajaga 47,65.
5.koht Kaisi Gretel Kane (5.kl) ajaga 47,70.
🧍‍♂️ 5.koht Martin Jalakas (6.kl) ajaga 46,75.
6.koht Kristo Kask (6.kl) ajaga 50,08.
7.-9.klass neiud ja noormehed 50m vabalt:
🧍‍♀️ 🥇 I koht Eliise Vohu (8.kl) ajaga 36,29.
🥉III koht Kristina Rand (9.kl) ajaga 54,24.
🧍‍♂️ 🥉III koht Morten Kosk (8.kl) ajaga 41,95.
5.-6.klass tüdrukud ja poisid 50m selili:
🧍‍♀️ 4.koht Amelia-Lisete Kanemägi (5.kl) ajaga 55,14.
5.koht Emili Pilv (5.kl) ajaga 57,01.
6.koht Kaisi Gretel Kane (5.kl) ajaga 68,79.
🧍‍♂️ 5.koht Martin Jalakas (6.kl) ajaga 59,69
6.koht Kristo Kask (6.kl) ajaga 63,22.
7.-9.klass neiud ja noormehed 50m selili:
🧍‍♀ 🥈 II koht Eliise Vohu (8.kl) ajaga 44,50.
🥉 III koht Kristina Rand (9.kl) ajaga 57,95.
🧍‍♂️ 🥉III koht Morten Kosk (8.kl) ajaga 57,24.
4x50m teateujumises saavutas Leisi Kooli I võistkond- Amelia-Lisete Kanemägi, Morten Kosk, Kristina Rand ja Eliise Vohu 🥈 II koha ajaga 3.04,6.
Ning Leisi Kooli II võistkond- Kaisi Gretel Kane, Emili Pilv, Martin Jalakas ja Kristo Kask 🥉 III koha ajaga 3.24,1.
1.-4.klass poisid ja tüdrukud 25m vabalt:
🧍‍♀🥇 I koht Kädi Aulik (4.kl) ajaga 17.07.
🥈 II koht Ignete Vanem (4.kl) ajaga 17,39.
4.koht Adeele Kane (3.kl) ajaga 23,01.
🧍‍♂️🥈 II koht Risto Nurk (4.kl) ajaga 16,16.
🥉 III koht Rico Roomet Pärn (3.kl) ajaga 18,21.
5.koht Karla Vohu (4.kl) ajaga 20,16.
1.-4.klass poisid ja tüdrukud 25m selili:
🧍‍♀🥇 I koht Ignete Vanem (4.kl) ajaga 18,63.
🥈 II koht Kädi Aulik (4.kl) ajaga 18,83.
4.koht Kadi Valt (3.kl) ajaga 25,68.
5.koht Adeele Kallas (3.kl) ajaga 26,26.
🧍‍♂️🥈 II koht Kauri Aulik (4.kl) ajaga 23,84.
4.koht Rico Roomet Pärn (3.kl) ajaga 24,29.
1.-4.klassi tüdrukute arvestuses osalesid veel Lisete Süld (2.kl), Merybel Meri (2.kl), Janete Kallas (3.kl), Kerttu Põlluäär (1.kl), Karin Labo (2.kl), Viktoria Rahu (1.kl).
1.-4.klassi poiste arvstuses osalesid veel Aron Kurta (3.kl), Ragnar Rebel (3.kl), Levon Palits (2.kl), Armin Sügiste (2.kl), Martin Lõžin (1.kl), Joonatan Silts (1.kl).
Palju õnne kõigile, väga tublid olite!
2022  Leisi Kool   globbers joomla templates