14. märtsil toimus Leisi Kooli aulas pidulik emakeelepäevale pühendatud aktus. 8. kl tüdrukud Luise Mägi ja Iris Kütt tegid ülevaate emakeelepäevast. Kuna käimas on Smuuli aasta, siis õpetaja Pille Vatsfeldt tegi esitluse Juhan Smuulist, kus ta tutvustas meie naabersaare luuletaja ja proosakirjaniku elukäiku, teoseid ning nende tõlgendusi. Aktuse meeleolukaima osa eest kandsid hoollt vanema vanuseastme õpilased: Morten Kosk, kes luges luuletuse "Kutse", Martin Jalakas luges katkendi raamatust "Meremees Murka", Sirelin Ermann, esitas luuletuse "Torm", Krista Kaljumäe esitas katkendi "Muhu monoloogidest", Imre-Maidu Püüa esitas monoloogi "Suvitajatest" ning 7. kl poisid esitasid luuletuse "Mälestusi isast". Õpilasi juhendas eesti keele õpetaja Inna Krotman. Ilus päev oli, suur aitäh kõigile, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid.

2022  Leisi Kool   globbers joomla templates