Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Kooli personal Lasteaia õpetajad Lasteaia õpetaja assistendid Lasteaia personal

Ametikoht
 
Juhtkond (7)

Helle Kahm

Direktor
+372 457 3248
+372 518 5177
helle.kahm@leisi.edu.ee


Riina Sirg

Käsitöö
Õppe- ja arendusjuht
+372 457 3248
riina.sirg@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 7. tund

Silvar Mehik

IT juht
Ringijuht
+372 5354 4274
silvar.mehik@leisi.edu.ee


Pille Vatsfeldt

Ajalugu
Huvijuht
Kunstiõpetus
Ühiskonnaõpetus
pille.vatsfeldt@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 8. tund

Juta Koppel

Õppe- ja HEV koordinaator
+372 5886 8432
juta.koppel@leisi.edu.ee


Heleri Aus

Majandusjuhataja
+372 518 5417
heleri.aus@leisi.edu.ee


Krete Graf

Dokumendihaldur
+372 457 3248
krete.graf@leisi.edu.ee

Õpetajad (24)

Riina Sirg

Käsitöö
Õppe- ja arendusjuht
+372 457 3248
riina.sirg@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 7. tund

Silvar Mehik

IT juht
Ringijuht
+372 5354 4274
silvar.mehik@leisi.edu.ee


Pille Vatsfeldt

Ajalugu
Huvijuht
Kunstiõpetus
Ühiskonnaõpetus
pille.vatsfeldt@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 8. tund

Triin Arva

Ettevõtlus
Haridustehnoloog
Informaatika
triin.arva@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval kokkuleppel
Teisipäeval kokkuleppel

Irja Aardam

Ringijuht
irja.aardam@leisi.edu.ee


Kaire Aulik

Eesti keel
Matemaatika
Pikapäevarühma õpetaja
kaire.aulik@leisi.edu.ee


Sirje Kanemägi

Inimeseõpetus
Vene keel
sirje.kanemagi@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 8. tund
Neljapäeval 8. tund

Taimi Kangur

Ringijuht
Ujula teenindaja
taimi.kangur@leisi.edu.ee


Inna Krotman

Eesti keel
Kirjandus
inna.krotman@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 7. tund

Tiia Kuris

Klassiõpetaja
tiia.kuris@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 5.-7. tund
Kolmapäeval 6. tund
Neljapäeval 6. tund

Jana Kuus

Matemaatika
jana.kuus@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 6.-8. tund
Reedel 6. tund

Cristin Lepp

Kehaline kasvatus
cristin.lepp@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpilastega

Toivo Lepp

Kehaline kasvatus
Ringijuht
Tööõpetus
toivo.lepp@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpilastega

Marge Metsamaa

Klassiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
marge.metsamaa@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 7. tund

Krista Neemre

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
Ringijuht
krista.neemre@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpilastega

Tiina Oks

Muusikaõpetus
Ringijuht
tiina.oks@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 7. tund

Margus Birkenfeldt

Bioloogia
Geograafia
Loodusõpetus
margus.birkenfeldt@leisi.edu.ee


Meeli Stankevitš

Ringijuht
meeli.stankevits@leisi.edu.ee


Harald Tõru

Füüsika
Keemia
harald.toru@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 7. tund (7. kl.) ja 8. tund
Teisipäeval 8. tund (8. kl.)
Neljapäeval 7. tund (9. kl.)

Jaanis Valk

Klassiõpetaja
Ringijuht
jaanis.valk@leisi.edu.ee


Karin Veitmaa

Inglise keel
karin.veitmaa@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 7.-8. tund

Katrin Õitspuu

Klassiõpetaja
Ringijuht
katrin.oitspuu@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 5. tund
Neljapäeval 6. tund

Mark Kristjan Pitk

Kehaline kasvatus
mark.kristjan.pitk@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpilastega

Michelle Ann James

Inglise keel

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel Õpilastega
Kooli personal (8)

Helle Kahm

Direktor
+372 457 3248
+372 518 5177
helle.kahm@leisi.edu.ee


Riina Sirg

Käsitöö
Õppe- ja arendusjuht
+372 457 3248
riina.sirg@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 7. tund

Silvar Mehik

IT juht
Ringijuht
+372 5354 4274
silvar.mehik@leisi.edu.ee


Pille Vatsfeldt

Ajalugu
Huvijuht
Kunstiõpetus
Ühiskonnaõpetus
pille.vatsfeldt@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 8. tund

Juta Koppel

Õppe- ja HEV koordinaator
+372 5886 8432
juta.koppel@leisi.edu.ee


Krete Graf

Dokumendihaldur
+372 457 3248
krete.graf@leisi.edu.ee


Triin Arva

Ettevõtlus
Haridustehnoloog
Informaatika
triin.arva@leisi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval kokkuleppel
Teisipäeval kokkuleppel

Taimi Kangur

Ringijuht
Ujula teenindaja
taimi.kangur@leisi.edu.ee

Lasteaia õpetajad (5)

Merle Kuusmaa

Lasteaia õpetaja


Katrin Maandi

Lasteaia õpetaja
katrin.maandi@leisi.edu.ee


Maila Rohi

Lasteaia õpetaja
maila.rohi@leisi.edu.ee


Ülle Tool

Lasteaia õpetaja
ulle.tool@leisi.edu.ee


Sirje Torn

Lasteaia muusikaõpetaja
sirje.torn@leisi.edu.ee

Lasteaia personal (1)

Juta Koppel

Õppe- ja HEV koordinaator
+372 5886 8432
juta.koppel@leisi.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.