tyhi

Arhiiv: | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |

22. Mai 2017
36.Leisi jooks

19. mail toimunud suure jooksupäeva avasid I klassi õpilased, kes läbisid 1 kilomeetri.Poistest olid kiiremad Arkos Raian King, Kuldur Lehtmaa, Marten Kuusk ja tüdrukutest Eliise Aus, Elisandra Melis, Keiko Kosk. II-III klassi võistlusmaa pikkuseks oli 1,5 kilomeetrit. Poiste esikolmiku moodustasid Kristofer Rand, Üllari Kaasik ja Jasper Erin-Uussaar. Tüdrukute esikolmikusse jooksid end Luise Mägi, Karoli Õun ja Liisa Võsu. Kell 12.00 anti start 3 ja 6 kilomeetri põhijooksule. Esimesena ületas lõpujoone parim vilistlane Taimi Kangur. Teisena lõpetas tüdrukute parim Õnnely Rahu ja kolmandana poiste võitja Ats Rosenfeld. Esikolmikule järgnesid Evelin Laht, Kateriin Kuusk, Saamuel Ermann, Sandra Arro ja Ahti Ansper. 6 kilomeetri jooksu esikuuikusse mahtusid Marek Truumaa, Cris-Karlis Lepp, Ranno Rand, Tõnis-Kristjan Nava, Heljus Saks ja Kristjan Lepp. Kokku osales ajale jooksul 161 jooksusõpra ja rahvajooksus oli osalejaid 98.

Tagasi

Visioon, missioon, tegevuse eesmärk ja ülesanded
 Põhiväärtused
 Sündmused