tyhi
AVALEHTKOOLISTKOOLIPEREÕPPETÖÖÕPILASELEKOOLIELUTEENUSEDKONTAKTID

Ujula ja sauna kasutamise eeskirjad.

1.    Ujuma tulles peavad kaasas olema ujumisriided (šortsides ujuma EI lubata!), pesemisvahendid ja ujumismüts.
2.    Pesemine enne basseini minekut on kohustuslik ja peab toimuma ilma ujumisriieteta. Peale WC kasutamist pese end uuesti.
3.    Hoia hoolikalt riidekapi võtit. Tagasta see väljumisel. Võtme kaotamisel või rikkumisel tuleb maksta kahjutasu 9,50 €.
4.    Kõigil ujujatel on kohustuslikud ujumisriided ja väikelastel spetsiaalne ujumismähe.
5.    Vajadusel on võimalik kasutada ujumiseks mõeldud abivahendeid, mida küsi basseinivalvelt. Kasutades ujula varustust ja tarvikuid, suhtu nendesse heatahtlikult
6.    Basseinis jälgi radade märgistust. Suhtu tähelepanelikult treening- ning rühmatundidesse, ära uju nendel radadel.
7.    Radadel ujudes kehtib parempoolne liiklus.
8.    Vettehüpped on lubatud ainult stardipukkidelt.
9.    Alla 7-aastased lapsed pääsevad ujulasse vaid koos täiskasvanuga, kes vastutab laste käitumise ja turvalisuse eest.
10.    Spordikompleks ei vastuta tekkinud tervisekahjustuste eest, kui külastaja eirab ujula või sauna kasutamise eeskirju.
11.    Vali ujumiskoht vastavalt oma oskustele ja tervislikule seisundile, säilita kontroll oma tegevuse üle.
12.    Saunas kasuta laval oma istumisalust või rätikut ja käi pärast sauna dušši alt läbi.

KEELATUD ON :
- juuste värvimine ja toonivate šampoonide kasutamine ning raseerimine
-rajatähiste peal ronimine ja istumine
-basseinis ristipidi ujumine
-vette hüppamine basseini külgedelt ja madalast otsast
-basseini äärel jooksmine
-vette hüppamine selg ees või saltoga
-närimiskummi närimine basseinis
- saunas vihtlemine
- saunas külma vee ja teiste vedelike viskamine kerisele

Teenuste hinnakiri
 Võimla lahtiolekuajad