AVALEHTKOOLISTKOOLIPEREÕPPETÖÖÕPILASELEKOOLIELUTEENUSEDKONTAKTID

Uudised

25. aprill 2017
Tähekese e- viktoriini finaal
Tähekese e- viktoriini finaalis saavutasid 3. klassi õpilased Karoli Õun ja Reedu Rosenfeld 7. ja 8. koha. Täname tublisid õpilasi.
24. aprill 2017
Koolinoorte meistrivõistlused maastikujooksus
21. aprillil osalesid Leisi õpilased Kärla terviserajal toimunud maastikujooksu meistrivõistlustel ja saavutasid neli auhinnalist kohta. Meistritiitli võitis Õnnely Rahu (V) T-C 1000 meetri jooksus. Teise koha saavutas Üllari Kaasik (II) P-E 650 meetri jooksus. Kolmandad olid Karoli Mägi (VIII) T-B 1000 meetri ja Arkos Raian King (I) P-E 650 meetri jooksus. Esikümnes lõpetasid Lisandra Vohu (I), Kristina Rand (IV), Sandra Arro (V), Markus Põlluäär (IV). Kooli esindasid veel Lauraly Trei (IV), Christelle-Maria Alle (III), Jasper Erin-Uussaar (III), Roland Mägi (IV), Ahti Ansper (V) ja Saamuel Ermann (VI).
21. aprill 2017
Matemaatikavõistus KÄNGURU
16. märtsil toimunud matemaatikavõistlusel KÄNGURU osales 34 meie kooli õpilast. Selgunud on kooli parimad. Pre-ekolierid: 1. klass Markus- Erik Lempu, 2. klass Kert- Kristjan Rahu Ekolierid: 3. klass Siimon Ermann, 4. klass Emma Erin Meri Benjaminid: 5. klass Diana Auu, 6. klass Saamuel Ermann Kadetid: 7. klass Aet- Kadi Kald, 8. klass Kennar Kahju Juuniorid: 9. klass Inge Sillaste
Loe edasi
Noorte Kotkaste Matkamängu II koht
8. aprillil toimus Noorte Kotkaste Matkamäng 2017. Leisi kooli võistkond sai II koha. Võistkonda kuulusid Oskar Mathias Kallas 6. kl, Kevin Humal 6. kl., Üllari Kaasik 2. kl. ja Jasper Erin- Uussaar 3. kl. Täname tublisid noorkotkaid ja nende juhendajat Elve Rozenkroni.