Leisi Keskkool

24. septembril toimus kooli sügisene maastikujooks, kus distantsi pikkuseks tüdrukutele ja noorematele poistele 500 meetrit ning vanematele poistele 1000 meetrit. Tüdrukute Kõige kõige sügisjooksul olid Õnnely Rahu (VII), Sandra Arro (VII), Christelle-Maria Tamm (V), Heidi Kaubi (VIII), Marii Mägi (VII) ja Kristina Rand (VI). Nooremate poiste kiiremad olid Kristofer Rand (IV), Kuldur Lehtmaa (III), Arkos Raian King (III), Rasmus Laissaar (III), Üllari Kaasik (IV) ja Reijo Rattur (IV). 1000 meetri jooksus olid kõige kõige Mark Jake Buchwald (IX), Ats Rosenfeld (IX), Kaur-Marcus Kanemägi (IX), Marko Leiman (XII), Roland Mägi (VII) ja Rait Kaljumäe (IX).

25. septembril mängisid II-IV klass Footgolfi. Kolme raja läbimisel olid edukamad poisid Kristofer Rand (13 lööki), Kristo Kask (13), Martin Jalakas (13) ja Sergo Ermann (13). Ka tüdrukud läbisid kolm rada. Siin oli parim Heidi Kull 12 löögiga. 14 lööki tegi Liisa Võsu ja 18 lööki Keiko Kosk.

26. septembril kontrolliti teadmisi spordivaldkonnas. Kahekümne küsimuse vastamisel olid kõige edukamad VIII klassi õpilased 17 punktiga. 16 punktiga järgnesid IX ja VII klass. 15 punkti kogusid V ja XII klass. Kuuendal klassil oli punkte veidi vähem.

27. septembril võistlesid vanemad poisid kooli meistritiitlile Footgolfis. Eelvõistluse järel anti võimalus igast klassist osaleda kolmel õpilasel. Kooli meistriks tuli Saamuel Ermann kaheksandast klassist, kes kuue raja läbimiseks tegi 26 lööki. Teine koht kuulus Ats Rosenfeldile (IX), kes sooritas 27 lööki. 28 lööki tegid Oskar Mathias Kallas (VIII) ja Roland Mägi (VII). Lisaraja läbimine õnnestus paremini Oskaril ja seega kolmas koht.

28. septembril joosti teatejooksul „Reipalt koolipinki“. Jooks toimus kahes vanuseastmes: I-IV klass ja V-IX klass. Nooremas vanuseastmes, kus distantsi pikkus 250 meetrit, võidutses ajaga 7.46,7 neljas klass. Võidukas võistkonnas jooksid Karolin Jõksi, Heidi Kull, Lee Humal, Liisa Võsu, Reijo Rattur, Kert-Kristjan Rahu, Üllari Kaasik ja Kristofer Rand. Parimaid aegu etappidel saavutasid tüdrukutest Liisa Võsu (IV), Lisandra Vohu (III) ja Heidi Kull (IV). Poiste nobedamad olid Kristofer Rand (IV), Arkos Raian King (III) ja Marten Kuusk (III). Vanemas vanuseastmes, kus etapi pikkuseks 500 meetrit, tuli 14.48,5-ga võitjaks seitsmes klass. Teiseks jooksis end kaheksas ja kolmandaks üheksas klass. Võidukasse võistkonda kuulusid Õnnely Rahu , Sandra Arro, Marii Mägi, Roland Mägi, Jüri Valt, Vaido Püüa ja Ahti Ansper.  Parimaid aegu etappidel näitasid tüdrukutest Õnnely Rahu (VII), Sandra Arro (VII), Heidi Kaubi (VIII), Marii Mägi (VII) ja Christelle-Maria Tamm (V). Poiste kiiremad olid Mark Jake Buchwald (IX), Ats Rosenfeld (IX), Markkus Erin-Uussaar (IX), Markus Põlluäär (VI) ja Andero Mägi (VIII).

2018  Leisi Keskkool   globbers joomla templates