Lastevanemate üldkoosolek toimub 24.09.2021 algusega kell 18:30

Kava:
1. Psühhobussi töötuba "Toeta lapse tõhusat õppimist!" Psühholoogiaalased töötoad ja teadusteater annab praktilisi teadmisi mõtlemise, õppimise ja igapäeva olukordade mõtestamise kohta.  https://www.psyhhobuss.ee/...
2. 2020/2021 õppeaasta lühikokkuvõte ( direktor ) - 15 min
3. Hoolekogu esindajate valimine (direktor) ja hoolekogu läinud õppeaastal tegutsemise ülevaade (hoolekogu esimees) - 15 min
4. Õppetöö ohutuks korraldamiseks koolis ühtsed meetmed (direktor) - 15 min

Kontaktõppe säilitamise ja viiruse leviku tõenäosuse vähendamise eesmärgi nimel palume tulla koosolekule kindlasti maskis. Väga hea kui omate kehtivat vaktsineerimispassi või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit või negatiivse PCR või antigeeni kiirtesti tulemust. Kool saab võimaldada medõe kohalolekut antigeeni kiirtesti tegemiseks. (Palun andke selle vajadusest klassijuhatajale teada) Haigustunnustega inimesed peavad jääma koju.

Kahjuks Psühhobussi töötuba videosillas edastada ei saa,  palun TULE KOHALE ja saa  psühholoogiaalaseid teadmisi läbi meelelahutusliku ja haridusliku võtme. Usume, et oma praktilises lähenemises pakub teaduslik meelelahutus paremat nägemust sellest, kuidas erinevad teaduslikult tõestatud meetodid meie igapäevaelus väljenduvad.

2021  Leisi Kool   globbers joomla templates