Leisi kooli meediaring on sel õppeaastal juba mitmeid kuid töötanud. Oleme kord nädalas kokku saanud ja rääkinud nii teooriast- eetikast, dokumentalistikast, loo jutustamisest, fotojutustustest ja ajakirjandusest. Viimased paar kuud oleme rohkem keskendunud sotsiaalmeediale ja eriti viimasel ajal taskuhäälingule/podcastidele. Noored ringilised on oma esimesed iseseisvad tööd juba teinud (fotojutustus), nüüd ootavad ees järgmised tööd -esimesed katsetused taskuhäälinguga…
Vahetult enne distantsõppele suundumist vaadati koos kooliperega dokumentalist Margus Talviku filmi „Käärid“ ning suheldi ka videosilla vahendusel nii filmitegija kui ka peategelase Teresaga.
Oma filmi on näidanud ka Meelis Muhu, kes esitles meile juba distantsõppe ajal oma filmi „Kasuemad“.
Juba sel nädalal kohtume filmitegija Liis Lepikuga, kes esitleb meile dokumentaalfilmi „Viimane lend“.
(Kristo õpib Kasari algkooli esimeses klassis. Nädala sees elab ta sealses õpilaskodus koos kahe õe ja vennaga. Laste ja õpetajate-kasvatajate vahel on tekkinud soojad suhted. Kevadeks otsustatakse aga kool koos õpilaskoduga sulgeda…)
Kooliperel on võimalik vestlusest dokumentalistiga neljapäeval, kell 15.00 Zoomi vahendusel Link Zoomi kutsega e-koolis 🙂
Oodatud ja keelatud pole ka lastevanemate osavõtt 🙂
Leisi Kooli meediaring