9.mail toimus Kuressaare lossipargis 14. Heategevuslik teatejooks kus stardijoonel oli kaks võistkonda Leisi koolist. Oma osalusega toetati Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse tegevuspargi laiendamist. Kuressaares osales kokku üle 500 õpilase IV-IX klassini. Igal õpilasel tuli joosta 250-meetrine ring lossipargis. Oma panuse heategevusse andsid Liisa Võsu, Kristofer Rand, Üllari Kaasik, Kert-Kristjan Rahu IV klassist; Christelle-Maria Tamm, Luise Mägi, Emma Kaarde, Raiko Tiirik V klassist; Õnnely Rahu, Marii Mägi, Roland Mägi VII klassist; Saamuel Ermann, Egert Humal VIII klassist; Elisa Mägi, Aet-Kadi Kald, Ats Rosenfeld IX klassist. Heategevuslikul jooksul aega ei võetud ega kohti ei jagatud.
Teatejooks
2019  Leisi Keskkool   globbers joomla templates